Csiszoló Állásajánlat

Szerkezeti elemek finomítása, sorjázása, csiszolása, rozsdamentes-, acél- és fémszerkezetek csiszolása, alkatrészek szálra húzása, csomagolása, lakatos és hegesztő munkájának segítése.

Feladatok:

  • termékek sorjázása, csiszolása, polírozása
  • szálcsiszolás, szálra húzás
  • hegesztési varratok csiszolása
  • lakatos és hegesztő munkájának segítése
  • kész termékek csomagolása
  • anyagmozgatás

  • Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • tapasztalat
  • szépérzék
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság
  • feladatok pontos követése, utasítások betartása
  • fémipari munkatapasztalat
  • egyéni bejárás/közeli lakos
  • csapatjátékos személyiség

  • Előnyt jelent:

  • targonca vezetői tapasztalat
  • más, fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

  • Jelentkezéseket e-mailben vagy telefonon várjuk. Kérjük, a fizetési idényeket megjelölni!

    E-mail: info@michael.hu

    Telefon: +3670 388 8865

    Lemezmegmunkálás, alkatrészgyártás, gépgyártás Csavar és Kötőelem kereskedelem