Awi Hegesztő Állásajánlat

Szerkezeti elemek készítése, rozsdamentes-, acél- és fémszerkezetek hegesztése, vékony lemezek hegesztése, vékony falú szálanyagok hegesztése, alkatrészek hegesztése műszaki dokumentációk alapján, lakatos és csiszoló munkájának segítése, együttműködés.

FELADATOK:

-vékony lemezek, zártszelvények, csövek és egyéb szálanyagok hegesztése

-szerkezetek hegesztése, összeállítása

-lakatos munkájának segítése az összeállításban

-csiszoló munkájának segítése

ELVÁRÁSOK::

-Műszaki rajz alapszintű ismerete

-rozsdamentes, vékonylemezes tapasztalat ( 0,8-3 mm között )

-precizitás, pontos munkavégzés

-megbízhatóság, önállóság

-munkatapasztalat

-csapatjátékos személyiség

-egyéni bejárás/közeli lakos

ELŐNYT JELENT:

-más, fémmegmunkálási munkakörök ismerete

Jelentkezéseket e-mailben vagy telefonon várjuk, fizetési igény megjelölésével!

E-mail: info@michael.hu

Telefon: +3670 388 8865

Lemezmegmunkálás, alkatrészgyártás, gépgyártás Csavar és Kötőelem kereskedelem